KIM JESTEŚMY?

Fundacja Uskrzydlamy wyrosła ze społecznej odpowiedzialności biznesu firmy SuperDrob.

Ktoś kiedyś powiedział, że w DNA naszej firmy SuperDrob, przy której działa Fundacja Uskrzydlamy wpisany jest CSR

tzn. że poza biznesem mamy naturalną potrzebę, żeby dzielić się wypracowanym przez siebie zyskiem. I nie robimy tego na pokaz, ale dlatego, że uważamy, iż tak należy, że w ten sposób możemy – prowadząc biznes –  sprawiać, że świat staje się lepszym.

Stąd wiele społecznych projektów, które udało nam się zrealizować – samodzielnie jak również z innymi organizacjami i fundacjami. Wspieramy Warszawskie ZOO, wspomagamy rodzinny Orszak Trzech Króli – największe uliczne jasełka na świecie. Sponsorujemy dzieci z 8 klubów sportowych, przekazujemy nasze produkty kilkunastu fundacjom i instytucjom. Dbamy o środowisko sprzątając las i rzekę Świder. W sumie w ciągu roku SuperDrob  wspiera ponad sto różnych imprezach. Integrujemy naszych pracowników na rodzinnym kolędowaniu oraz na naszej chyba największej firmowej imprezie, jaką jest Międzynarodowy Festiwal Kultur. Jest sport, pyszne jedzenie i świetna zabawa. Daje mnóstwo satysfakcji, kiedy widzimy ile radości te działania przynoszą naszym pracownikom i innym osobom, które można już liczyć w tysiącach!

Firma SuperDrob znana ze świetnych produktów drobiowych coraz częściej postrzegana jest również jako firma, która specjalizuje się w tworzenia dobra. I to z pewnością zjednuje nam przychylność i zaufanie konsumentów.

 

— Znajdziesz nas na Facebooku —

NASZE CELE

Dajemy szansę i edukujemy.

Fundacja Uskrzydlamy wyrosła ze społecznej odpowiedzialności biznesu firmy SuperDrob.

Fundacja ma na ten moment sześć sztandarowych projektów. Te projekty są skierowane do dzieci naszych pracowników, ale również do nich samych. Realizując strategię CSR – społecznej odpowiedzialności biznesu chcemy wspierać talenty i pasje dzieci naszych pracowników, ale również pomagać tym dzieciom, które zostały pozbawione miłości swoich rodziców i ich szanse życiowe są przez to znacznie mniejsze.

01.

— Fundusz Stypendialny

Dzięki wsparciu finansowemu, uczniowie szkół i studenci mogą sfinansować kursy i warsztaty rozwijające ich talenty lub zakupić przedmioty niezbędne do kontynuacji ich sportowych lub artystycznych pasji np. specjalistycznych butów do siatkówki czy maszynę do szycia.

02.

— Letnie i Zimowe Półkolonie

Atrakcyjny program edukacyjno-rekreacyjny skierowany do dzieci i wnuków pracowników SuperDrob

03.

— Akademia Uskrzydlamy

Zakres działań w ramach projektu Akademii Uskrzydlamy obejmuje ofertę dla dzieci i dorosłych. Dla najmłodszych dostępne są zajęcia z robotyki, dodatkowe lekcje języka angielskiego oraz zajęcia z pszczelarstwa . Zajęcia są bezpłatne, prowadzą je specjaliści w swoich dziedzinach. W ofercie dla dorosłych znajduje się program coaching+ oraz projekt SuperDrob Runners propagujacy zdrowy tryb życia.

 

04.

— Program +coaching

Który ma na celu wspieranie rozwoju i umiejętności komunikacyjnych menedżerów średniego szczebla. Planujemy w najbliższym czasie poszerzyć ofertę Akademii o nowe propozycje oraz dotrzeć z naszymi działaniami do wszystkich naszych lokalizacji.

05.

— Wolontariat Pracowniczy

Każdy z pracowników SuperDrob może wykorzystać jeden dzień pracy w roku na rzecz wolontariatu.

06.

— Prorodzinne Eventy

Wydarzenia dla całych rodzin takie jak gminny Dzień Dziecka, czy skierowany do pracowników – Międzynarodowy SuperFestiwal przełamujący stereotypy emigracji zarobkowej. Ponadto Fundacja Uskrzydlamy udostępnia bezpłatne bilety do Warszawskiego Ogrodu Zoologicznego dla całych rodzin.

GALERIA PROJEKTÓW