Międzynarodowe spotkanie UPP z udziałem Fundacji Uskrzydlamy

17 września 2022 r. w Brain Embassy odbyło się spotkanie Unii Polskich Przedsiębiorców, która skupia przedsiębiorców, zarówno małych, jak i średnich firm. Zaaranżowana przez UPP przestrzeń, pozwoliła na wymianę ważnych doświadczeń oraz wiedzy w zakresie warunków działania szeroko pojętej polskiej przedsiębiorczości.

Była to jednocześnie doskonała okazja do integracji różnych branżowych środowisk oraz nawiązania nowych relacji (być może z potencjalnymi partnerami biznesowymi). Formuła spotkania została podzielona na dwie części – oficjalną z prelekcjami oraz – kuluarową o charakterze networkingu.

Spotkanie zostało poprowadzone przez duet Karolinę Prusaczyk ze „Wsparcie twojej firmy” i Łukasza Malczyka Prezesa Unii Polskich Przedsiębiorców. Wystąpienia zacnego grona prelegentów (przedstawicieli firm z kraju oraz zagranicy) obfitowały w różne historie biznesowe, ukazując szereg perspektyw, wizji prowadzenia biznesu, rozwiązań, a wszystko to oparte o osobiste doświadczenia. Swoim doświadczeniem podzieliła się również Prezes Fundacji Uskrzydlamy Randa Ombach. Jako jedna z prelegentek zaprezentowała kwestie biznesowe od strony społecznej odpowiedzialności, szeroko opisując problematykę zagadnienia w kontekście prowadzenia Fundacji Uskrzydlamy.

Zadaniem biznesu jest wypracowanie zysku, ale odruchem serca ludzi, którzy ten biznes tworzą powinno być dzielenie się nim z potrzebującymi – Randa Ombach, Prezes Fundacji Uskrzydlamy .

Wszyscy rozmówcy zaprezentowali się na najwyższym poziomie merytorycznym. Spotkanie było niezwykle inspirujące.

fb-share-icon