Kolejne półkolonie dla dzieci pracowników SuperDrob

To już druga zima, w czasie której Fundacja Uskrzydlamy zorganizowała tygodniowe półkolonie dla dzieci pracowników SuperDrob

W tegorocznych półkoloniach brały udział dzieci z Łodzi i Karczewa w wieku 7-12 lat. W sumie przewidziane było miejsce dla 50dzieci. Uczestnicy mieli okazję brać udział w zajęciach edukacyjnych i sportowych od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 16.00.

Koszt półkolonii dla dzieci pracowników SuperDrob wynosił 0zł!

W zależności od lokalizacji były przewidziane w programie różne atrakcje. Dzieciom z zakładu w Karczewie zaproponowaliśmy m.in. wyjazd do Zamku Królewskiego i Centrum Nauki Kopernik w Warszawie, zajęcia plastyczne, robotykę oraz mnóstwo sportowych emocji. Dzieci z Łodzi miały zajęcia w teatrze i wyjście na kręgle, zwiedzanie stadionu Widzewa oraz zajęcia z instruktorami hip-hopu. Fundacja Uskrzydlamy, która jest organizatorem tego wydarzenia zapewniła swoim podopiecznym całodzienne wyżywienie. W półkoloniach brali również udział pracownicy, którzy w ramach dnia wolontariatu poświecili swój czas i pomagali w organizacji czasu i opiece nad dziećmi.

fb-share-icon

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *