Wasze komentarze po Pikniku Rodzinnym

Ogromnie miło jest nam zbierać dobre opinie o sobotnim pikniku rodzinnym dla Pracowników LipCo Foods, w którego organizację mieliśmy przyjemność się włączać. Dlatego chcemy się podzielić tą naszą wspólną radością i przedstawić Wam kilka komentarzy, które otrzymaliśmy 😀


Cześć.
Impreza jest fajna i oczywiście warto ją robić co najmniej raz na rok. Dla nas to dobra okazja do spotkania i integracji, a dzieci czekają na ten Piknik cały rok. Jest opinia, że to najlepszy piknik na jakim były nasze dzieci, zarówno pod kątem organizacji jak i ilości atrakcji.

Monika


Piknik rodzinny tak jak w poprzednim roku świetnie przygotowany. Ogromna ilość atrakcji dla dzieci, super strefa kulinarna. Było obecnych ponad 1600 osób i po rozmowach z wieloma stwierdzam, że byli zadowoleni.

Jan


Dzień dobry.

Od razu na wstępie wielkie podziękowania dla Fundacji za zorganizowanie już drugi raz fantastycznej  imprezy „Piknik Rodzinny”.

Uczestniczyliśmy w nim całą rodziną, z dziećmi i wnukami.

Dzieci  okupowały „dmuchańce” , ale i inne atrakcje – trampolina , malowanie toreb i buziek , plecenie warkoczyków, bańki , zabawy sportowe i z animatorami też cieszyły się nie mniejszym powodzeniem.

Wszyscy mogliśmy  spróbować pysznych produktów głównie z  SuperDrobu serwowanych z grilla: kaszanka cymes, świetnie doprawione filety i karkówka, oprócz tego dzieci miały  wielką frajdę  w postaci waty cukrowej, popcornu, lodów , lemoniady.

Pogoda dopisała , idealna jak na taką imprezę , ale stwierdziliśmy , że Fundacja musi mieć „układy na górze” – stąd super pogoda w nagrodę za całą Waszą wspaniałą działalność (bo przecież w niedzielę po południu mocno padało).

Spędziliśmy fantastycznie sobotnie popołudnie, spotykając się również ze znajomymi nie tylko z pracy, na potwierdzenie tego był komentarz dzieci: wyjeżdżając o godz. 21.00 usłyszeliśmy „Dlaczego tak wcześnie?”

Bardzo dziękujemy jeszcze raz za możliwość uczestniczenia w imprezie, zorganizowanej przez Fundację w sposób perfekcyjny. Wielkie podziękowania dla WAS WSZYSTKICH  😊😊😊

Szkoda tylko, że na (miejmy nadzieję) następny Piknik trzeba czekać aż cały rok ☹

Halina i Bogdan


Piknik Rodzinny był pełen dobrych emocji i świetnej zabawy! Mnóstwo różnorodnych atrakcji, takich jak dmuchańce, trampolina, tatuaże czy kolorowe warkoczyki, sprawiło dużo radości dzieciom w różnym wieku. Nie wspomnę już o lodach, wacie cukrowej i popcornie😊.

Piknik był nie tylko pełen radości i zabawy, ale także przepełniony emocjami. Widziałam, jak dzieci śmiały się, bawiły,  grały w piłkę. Rodzice również wydawali się szczęśliwi, spędzając czas z bliskimi na świeżym powietrzu.

Dziękujemy!
Pozdrawiam.

Edyta


Po pierwsze, wielkie brawa dla całego Zespołu Fundacji za doskonałe zorganizowanie tak dużej imprezy. Pamiętaliście o wszystkim 😊. Myślę, że ten piknik to największa atrakcja dla naszych dzieci, a ich dobra zabawa i uśmiechy na twarzy są najlepszą oceną Waszej pracy i tej imprezy 😊 Gratuluję!!! 😊

Magdalena


Chciałabym podziękować  za piękny czas spędzony w sobotnie popołudnie na pikniku rodzinnym w Karczewie.      

Impreza bardzo fajna, spotkanie współpracowników, koleżanek, kolegów super akcent w życiu emeryta. Kuchnia pyszna, oprawa muzyczna, wszystko wspaniałe. Raz jeszcze w imieniu swoim i męża pięknie dziękuję.    

Z wyrazami szacunku

Elżbieta


Organizacja imprezy na bardzo wysokim poziomie, duża ilość  atrakcji dla najmłodszych uczestników, a dla nas – dorosłych możliwość integracji. SUPER !

Dorota


Jako że to był piknik rodzinny, a więc również z dziećmi, to bardziej patrzę pod tym kątem. A one nie mogły się tam nudzić. 😊 Przeróżne dmuchańce, lody popcorn i pozostałe atrakcje z animatorami to jest to co dzieci lubią najbardziej 😉. Dla dorosłych idealna forma integracji przy muzyce, daniach z grilla i zimnym izotoniku 😃 

Wiadomo trzeba było chwilami wystać w kolejce ale to chyba nieuniknione.  Dlatego wielkie brawa i podziękowania za bardzo udany piknik i oby na stałe w takiej formie wpisał się w kalendarz SD.

Krzysztof

fb-share-icon