7 dobrych praktyk CSR wdrożonych w grupie SuperDrob

Nasze zgłoszone praktyki:

Program +coaching

Menagerowie, chcący się rozwijać zarówno w pracy zawodowej, jak i sferze prywatnej mogą przystąpić do bezpłatnego 7 miesięcznego procesu coachingowego prowadzonego przez licencjonowanego coacha ICC (International Coaching Community).

Redukcja zużycia wody

Od 2017 roku firma przeprowadziła szereg inwestycji w ramach uprawienia systemów wykorzystujących wodę w produkcji. W 2019 zakończyliśmy planowane inwestycje dzięki czemu zredukowaliśmy zużycie wody w zakładzie o ok 25% względem roku 2017.

Akademia ,,Uskrzydlamy’’

Fundacja SuperDrob ,,Uskrzydlamy” zainicjowała bezpłatne weekendowe zajęcia dla dzieci z J. Angielskiego i Robotyki, dzięki którym uczniowie mogą poprawić swoje szkolne wyniki i poznać nowe hobby.

SuperPółkolonie 2019

Już po raz trzeci Fundacja SuperDrob Uskrzydlamy zorganizowała bezpłatne półkolonie dla dzieci i wnuków pracowników SuperDrob. W sumie przez trzy lata Fundacja zapewniła 240 miejsc na półkoloniach!

Program Stypendialny

To już trzecia edycja programu stypendialnego w naszej firmie zainicjowanego i prowadzonego przez Fundację SuperDrob Uskrzydlamy. Projektem objęte zostały dzieci pracowników w trzech lokalizacjach: w Karczewie, Łodzi i w Lublinie. W ciągu wszystkich edycji programu Fundacja wsparła w sumie 62 stypendystów.

SuperInicjatywy

Firma SuperDrob już po raz czwarty zorganizowała coroczne spotkanie ponad dwudziestu organizacji społecznych. SuperInicjatywy to okazja do budowania relacji i wzmacniania potencjału stowarzyszeń, fundacji i innych podmiotów, które współpracują z naszą firmą.

***

Projekty CSR są prowadzone przez Fundację Superdrob USKRZYDLAMY.

fb-share-icon

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *