Dziękujemy sponsorom konkursu polsko-ukraińskiego!

24 lutego 2023 r. w smutną rocznicę wybuchu wojny w Ukrainie nasza Fundacja (Fundacja Rozwoju Społecznego Uskrzydlamy) przeprowadziła Konkurs wiedzy polsko-ukraińskiej – „Poznajmy się lepiej – po sąsiedzku” wśród pracowników z Grupy Kapitałowej SuperDrob i CPF Poland. Sąsiedzi zza wschodniej granicy stanowią sporą część załogi, która pracuje w zakładach produkcyjnych obu firm. Ich motywacja i zaangażowanie mają realny wpływ na rozwój tych przedsiębiorstw. Stąd, organizacja konkursu, która jest ukłonem w kierunku narodu ukraińskiego – gestem solidarności, a także szansą, aby lepiej się poznać.

Szczególne wyrazy uznania należą się sponsorom konkursu: firmie Ofix (oferującej artykuły biurowe), SIMBA Group sp. z o.o. z Lublina (firmie produkującej place zabaw), PreZero Service Centrum Sp. z o.o. (zajmującej się gospodarką odpadami i usługami w zakresie ochrony środowiska), SERIS Konsalnet Holding S.A. (największej firmie branży ochrony w Polsce), International Cleaning Services Polska (świadczącej usługi związane z utrzymaniem higieny i czystości w zakładach produkcyjnych), jak również firmie Batex (specjalizującej się w instalacji oraz serwisowaniu maszyn vendingowych).

Dzięki Państwa dobroczynnemu wsparciu, zdołaliśmy obdarować uczestników konkursu wspaniałymi nagrodami. My, zaś mogliśmy w pełni zaangażować się w realizację celów konkursowych.

Serdecznie Państwu dziękujemy! Jednocześnie, cieszymy się mogąc wspólnie wspierać działania, które wzmacniają ważne wartości, takie jak różnorodność, wielokulturowość i integracja społeczeństw.

fb-share-icon