Spotkanie dla Seniorów w ZOO

Fundacja Uskrzydlamy, która wyrosła na gruncie firmy SuperDrob – otacza bliskością i przyjaźnią Pracowników, również tych w wieku senioralnym.

Utrzymujemy ciepłe relacje z osobami, które są w wieku przedemerytalnym oraz emerytalnym, bo pamiętamy i doceniamy ich wieloletnią pracę oraz wkład w rozwój SuperDrob. Jesteśmy wdzięczni za poświęcenie i zaangażowanie w tworzenie organizacji, która staje się poważnym multifoodem,. Szczególnie z perspektywy 30 lat widać jak ważny w budowaniu firmy jest konkretny człowiek.

Do dzisiaj czerpiemy z ich mądrości i doświadczeń, które są wsparciem w naszej codziennej pracy, a bez których pewnie nie bylibyśmy tu, gdzie jesteśmy teraz.

W ramach podziękowania i uhonorowania ich wysiłków, 9 maja zorganizowaliśmy spotkanie dla Seniorów w ZOO we współpracy z Fundacją Rozwoju Warszawskiego Ogrodu Zoologicznego Panda. Spotkanie było okazją do integracji – odnowienia kontaktów i wspomnień z koleżankami i kolegami po fachu. Na miejscu zostało przygotowanych wiele atrakcji na styku przyrody, kultury i historii.

Dziękujemy serdecznie za przybycie i wspólny czas, Wasze zadowolenie jest dla nas bezcenne.

Czy spotkanie się udało? Owszem! Opinie mówią same za siebie. Zapraszamy również do obejrzenia galerii zdjęć, która znajduje się pod następującym linkiem: https://uskrzydlamy.org/seniorzy-w-zoo/


Bardzo dziękuję za zorganizowanie oraz zaproszenie na spotkanie. Oprócz przeżytych atrakcji mieliśmy okazję spotkać się i powspominać razem przeżyty czas. Zakład pracy był przecież dla wielu z nas drugim domem.

Pani Krystyna

Serdecznie dziękuję za możliwość uczestniczenia w tak miłym spotkaniu zorganizowanym dla seniorów firmy SUPERDROB przez Fundację Uskrzydlamy w dniu 09.05.2023 w Warszawskim ZOO. Chciałabym wyrazić wdzięczność za zorganizowanie z profesjonalną obsługą zwiedzania ogrodu zoologicznego, przekazania unikatowej wiedzy na temat historii willi P. Żabińskich. Jednocześnie to spotkanie pozwoliło na integrację nas seniorów, gdzie wspomnieniom nie było końca. Dziękujemy bardzo Tobie Randa i Wszystkim, którzy przyczynili się do spotkania z pysznym lunchem, wielką dozą historii, przyrody i kultury. Pośród rozmów z uczestnikami spotkania doceniano Twoje starania Fundacyjne, wczasy, połkolonie etc. Gratuluję podejmowanych zadań i życzę Tobie i Wszystkim pracownikom Fundacji wielkich wyzwań i ich realizacji, a Firmie SUPERDROB i CPF POLAND dalszego rozwoju i zdobywania wybitnych laurów.

Pani Elżbieta

Dziękuję Pani Rando za zorganizowanie wspaniałego spotkania emerytów. Podziękowanie również dla Zarządu SuperDrob za sponsoring poczęstunku dla nas. Przy okazji chcę nadmienić, że pochwalam działalność Fundacji Uskrzydlamy. Szczególnie na rzecz dzieci pracowników.

Pani Marianna

Serdecznie dziękuję za zorganizowanie wycieczki do ZOO dla wieloletnich pracowników SuperDrob, którzy choć odeszli na emerytury to wciąż mają swój udział w tworzeniu wartościowego wizerunku Zakładu. Wycieczka okazała się wspaniałym i mobilizującym spotkaniem, które ujawniło znakomite relacje wzajemne również z Dyrekcją i pracownikami ZOO.

Pani Alicja

Wtorek 09 maja na pewno zapisze się w naszej pamięci jako wyjątkowo miły dzień. A to dzięki Fundacji Uskrzydlamy, która w ramach programu „ZOO Uniwersytet dla Dorosłych” zaprosiła Seniorów z SuperDrobu do Warszawskiego Ogrodu Zoologicznego. Spotkaliśmy się z koleżankami i kolegami niewidzianymi mniej lub więcej lat, ale rozpoznaliśmy się wszyscy. Wycieczka po ZOO była niesamowicie ciekawa. Oprowadzały nas Panie tam pracujące (”skarbnice wiedzy”): Agata, Kasia i Ola, a nad wszystkim czuwała towarzysząca nam szefowa Fundacji Randa. To był naprawdę niesamowicie sympatycznie spędzony czas. Myślę, że będziemy wyrazicielami podziękowań, w imieniu wszystkich uczestników tego spotkania, za zaproszenie Nas i możliwość spędzenia czasu w tak miłych okolicznościach. Dziękujemy bardzo.

Pani Halina

fb-share-icon