Piknik dla pracowników Lipco Foods

W ostatnią sobotę wspieraliśmy organizacyjnie piknik rodzinny dla pracowników LipCo Foods z oddziałów okołowarszawskich.

Od wczesnych godzin porannych, na Stadionie Miejskim w Karczewie, szykowaliśmy – przy ogromnej pomocy naszych Wolontariuszy – stanowiska gastronomiczne i atrakcje dla dzieci, których w tym roku mieliśmy wyjątkowo dużo. Samych dmuchańców było aż osiem! Do tego strefa trampolin, kul wodnych, foto budka, strefa artystyczna z malowaniem ekologicznych toreb, malowaniem buziek, kolorowymi warkoczykami, balonowymi figurkami i kolorowankami. Nie zabrakło baniek mydlanych i strefy aktywności sportowych animowanych przez Pawła Zalewskiego – animatora sportu.
Dodatkową atrakcją dla dzieci był popcorn, lody, wata cukrowa i drobne słodkości w postaci zdrowych batoników.

Oczywiście nie zabrakło też atrakcji dla dorosłych, od pysznych i różnorodnych dań z grilla zaczynając, przez przepyszną grochówkę z kuchni polowej, duży wybór dodatków warzywnych serwowanych na ciepło i zimno, na owocach, słodkościach oraz ciepłych i zimnych napojach kończąc 🙂
Na amatorów chilloutu czekały w cieniu drzew leżaki, pledy piknikowe i hamaki. Nie zabrakło też palenisk przeznaczonych na ognisko z kiełbaskami.
Największą atrakcją wieczoru był oczywiście parkiet, który po zachodzie słońca wypełnił się w 100%. Część taneczna imprezy rozpoczęła się od pięknego pokazu tańców nepalskich w wykonaniu Susmity Thapy Tuladhar i Inn Kumari Roka (obie Panie na co dzień pracują w Grupie SOLANO).

Trzeba przyznać, że to był to cudowny rodzinno-przyjacielski czas spędzony przy wyjątkowo sprzyjającej pogodzie.
Cieszy nas ogromnie ilość uśmiechów na twarzach dużych i małych uczestników oraz powtarzające się pytania: „To kiedy następny piknik?”
Co tu dużo mówić, my też nie możemy się doczekać kolejnego takiego spotkania 🙂


fb-share-icon