Uskrzydlamy Runners pobiegli w legendarnym Półmaratonie

26 lutego 2023 r. odbył się jeden z najstarszych biegów ulicznych – Półmaraton Wiązowski. Drużyna Uskrzydlamy Runners stanęła na stracie trasy Wiązowskiej 5-tki oraz biegu głównego na dystansie 21 km.

Co więcej, udało się, biegi ukończone, a meta zdobyta. To jednak nie było najważniejsze. Nie liczył się bowiem czas, ani nawet kolejność przekroczenia mety. Najważniejsza była ta niepowtarzalna atmosfera, świetna zabawa i współdzielenie radości ze wszystkimi uczestnikami. Pewne jest, że wrażeń i emocji wystarczy na długo, a w zasadzie do następnego włączenia się do ruchu – 44. edycji Półmaratonu Wiązowskiego.

Po biegu można było posilić się pysznymi produktami drobiowymi firmy SuperDrob – najlepszymi dla sportowców ze względu na wysoką zawartość białka.

Z czystym sumieniem polecamy uczestnictwo w Półmaratonie. Organizacja imprezy wyróżnia się bardzo wysokim poziomem, wspaniałą oprawą i wyjątkowym, sportowym klimatem. Szczególnie, że udział może wziąć każdy miłośnik biegania – nie tylko doświadczony, ale także początkujący czy amator. Natomiast ruch na świeżym powietrzu to samo zdrowie i prawdziwa przyjemność.

Tymczasem, zachęcamy do obejrzenia zdjęć pomarańczowych koszulek – Uskrzydlamy Runners w roli głównej 😊.

fb-share-icon